Тернопіль Live

   
11:37 - Леонид Швец Семья Порошенко доходчиво, с использованием современных видео- и аудиосредств, на всю страну показала своему папке, что второй сро...

Семья Порошенко доходчиво, с использованием современных видео- и аудиосредств, на всю страну показала своему папке, что второй срок ему и нам противопоказан. Спасибо, Марина.

( Леонид Швец )
11:37 - Юрий Бирюков Где-то поздняя осень 14-го, точно ноябрь, но дату уже не вспомню. Очень поздняя встреча, очень-очень, далеко после полуночи. Тогда...

Где-то поздняя осень 14-го, точно ноябрь, но дату уже не вспомню. Очень поздняя встреча, очень-очень, далеко после полуночи. Тогда вообще всегда такой график был - встречи, доклады, встречи, доклады. И звонки партнерам - Германия, Франция, США, Германия, Франция, США. Звонки, встречи, доклады, звонки, встречи, доклады...

Он был уставший, совсем. Это всегда хорошо видно и чувствуется по первым секундам встречи - будет длинный и обстоятельный разговор или за день уже такой вине...грет, что в голове какой-то туман от обрывков мыслей.

В ту ночь он был совсем уставший.

- Юр, давай кратко. А лучше давай завтра. Если будет возможность завтра. По данным разведки партнеров ночью может начаться большая война. Сейчас будет трехсторонний телефонный звонок. Так что, давай кратко.

На фоне всего услышанного мой доклад был совсем не к месту и не ко времени, так что я уложился за пару минут то всего. А потом еще несколько минут мы сидели в тишине, ну крайне редко обмениваясь какими-то фразами. Он явно готовился внутренне к разговору, и использовал эти минуты для концентрации. В комнату заходили помощники, занося записки и папки с какой-то информацией. Я старался сидеть тихой мышью...

Что еще было внутри в тот момент? Он, состоявшийся, состоятельный, достигший, добившийся. Думал ли он о том, что можно же было спокойно разменяться на комфортную и беззаботную жизнь, долгую и комфортную беззаботную жизнь... Да нет, ни разу я о таком от него не слышал. Ни пол-слова, ни пол-намека. Как осознать это? Как это принять? Как принять решение встать на грань? Когда ты идешь по лезвию. По самому-самому краешку лезвия. Где-то далеко осталась та самая, которая беззаботная. Ну, беззаботная относительно масштабов ответсвенности за десятки миллионов нас.

... А потом его вызвали на разговор. Говорят, он был длинный. Говорят, он был шумный. Говорят, нарушались нормы дипломатических приличий. Разное говорят.

Большая война той ночью не началась.

Петро Порошенко, с днем рождения. В такой день все желают стопятьсот миллионов пожеланий. Я тихонько пожелаю стопятьсот первое - силы.

Мы как сможем - мы поможем.

С днем рождения. И... спасибо!

( Юрий Бирюков )
11:33 - Віталій Уманець У мене тут питання виникло до вас: чи повинен здоровий чоловік поступатися місцем у громадському транспорті молодій жінці без діте...

У мене тут питання виникло до вас: чи повинен здоровий чоловік поступатися місцем у громадському транспорті молодій жінці без дітей, без явних ознак інвалідності, без купи пакетів, сумок тощо, через які вона ледь встоїть до наступної зупинки, лише тому, що вона - жінка?

У мене це питання виникло, бо все ще продовжую періодично бачити в мережі обурені пости з фоточками хлопців-"негідників", які не поступилися місцем дівчині в подібній ситуації, яку описав вище.

І чи не здає...ться вам, що це типова маніпуляція та яскравий приклад подвійних стандартів, коли з однієї сторони ми типу боремося в нашій країні за гендерну рівність, однакові права для всіх громадян незалежно від їхньої статі, а з іншої - публічно клєймім позором чоловіків, бо вони не поступилися місцем жінці лише тому, що вона - жінка?

Ваші думки з цього приводу? 🤔

( Віталій Уманець )
11:20 - Сергій Коба Коли ти ТП, і нагло брешеш навіть не червоніючи, а усілякі потвори типу Дзізі знають правду і все одно тобі дупу лижуть! Капец, Ни...

Коли ти ТП, і нагло брешеш навіть не червоніючи, а усілякі потвори типу Дзізі знають правду і все одно тобі дупу лижуть! Капец, Нижче плінтуса!!!

ІРИНО, правильно Анатолий Шарий про Вас каже))) Ви виставили двох різних людей на фото, один з яких автомайданівець Юрий Тебенко ловив по 40 тітушок за ніч, коли ви і ваші посіпаки сцяли на вулицю вийти під час майдану!!! А той хто в суді валяється це взагалі ХЗ хто! Ви хоч розберіться, шо постите!! Ганьба ВАМ!!!!

( Сергій Коба )
11:17 - Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" У Києві розпочалася Третя Конференція "Низьковуглецевий розвиток України". Учасники обговорюють проект Національної стратегії низь...

У Києві розпочалася Третя Конференція "Низьковуглецевий розвиток України". Учасники обговорюють проект Національної стратегії низьковуглецевого розвитку.
USAID Ukraine - USAID Україна
#низьковуглецевийрозвиток #Україна #ПроектUSAID #СНВР

( Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" )
11:16 - Mykola Malukha Сьогодні день народження у легітимно обраного пана Президента Петро Порошенко. По-перше, хочу подякувати, що таки підписав торік н...

Сьогодні день народження у легітимно обраного пана Президента Петро Порошенко. По-перше, хочу подякувати, що таки підписав торік наказ про моє громадянство. Персональний ріспект і уважуха.

Дивлячь на нього, в мене язик не повертається сказати, що в країні нічого не міняється. Наш попередній гарант був класичним рекетиром, який збагачувався за рахунок віджиму бізнесу, "добровільної" продажу за пару баксів. Петро Олексійович - інтелектуал, фінансист і просто обдарована людина. ...Він незаконно збагачується в рамках закону. Наприклад, він запровадив геніальну формулу "Роттердам+", яка дозволяє цілком легітимно заробити на боргових зобов'язаннях компанії ДТЕК, через зростання тарифів для непобутових споживачів.

Насправді, це - еволюція і розвиток нашої системи. Наступний президент буде ще кращим. Він вкладе гроші в якісь збанкрутілі підприємства, проведе низку радикальних реформ, що підвищить інвестиційну привабливість, його активи зростуть, він їх продасть і буде "в шоколаді" (або в чомусь іншому). Треба просто потерпіти і не скігліти.

Ну і давайте побажаємо нашому Президенту більше мудрості до нових геніальних формул, які дозволять заробити грошенят не лише йому, його партнеру Рінату, а й ще усім нам.

( Mykola Malukha )
11:05 - Деркач Олександр Перемога. Год назад мы, частные инвесторы, подписали с мэром Киева Виталием Кличко договор о строительстве второй очереди нашей К...

Перемога.
Год назад мы, частные инвесторы, подписали с мэром Киева Виталием Кличко договор о строительстве второй очереди нашей Клініка «Оберіг» на 25 тысяч кв.м. В рамках бизнесово-социального партнёрства. На сотни миллионов гривен. Таких проектов, уверен, немного. Сегодня наконец получили разрешение на строительство. Говорят, это не долго. Бывает и дольше. Правда говорят, и по-другому бывает. Очень зависит, кто получает. Объект со строительной точки зрения несложный. Типов...ой европейский госпиталь. Разработанный специализированным испанским проектировщиком. По-хорошему, его надо было просто привязать к площадке и получить подключение к сетям. За пару-тройку месяцев. У нас это вылилось в год мытарств и унижений. Перед чиновниками. Перед газовщиками и энергетиками монополистами. Перед разного рода “экспертами”. Никаких «дорожных карт» не существует и автоматом никакие «окна» не работают. Везде надо с чем-то или через кого-то «заходить». Про помощь не говорю. Если не ставились палки в колеса, это уже было как подарок. Непомерное количество надзорных инстанций. Отсутствие четко прописанных требований и субъективизм в подходах. Постоянно меняющиеся правила игры. Произвольные сроки рассмотрения документов. Объясните мне дураку, почему, например, Минкульту дано право решать, правильно ли город выделил принадлежащую ему(!) землю. Или почему типовое 9-ти этажное здание в Киеве должно быть согласовано со всеми аэропортами, включая Борисполь. До которого полсотни километров. Потому, что чиновников мильйон и у них зарплата маленькая? Этих “почему” можно задать ещё 100 штук. Если у тех, кто отвечает за doings business и инвестклимат в стране, появится интерес, можем рассказать поподробнее. И тем не менее, первый трудный этап позади. Маленькая, но перемога. Площадка свободна, генподрядчик бьёт копытом. Готов генподрядить. Стартуем с Божьей помощью. Буду вас информировать о всех перипетиях. Спасибо сотрудникам департамента экономики и инвестиций администрации г. Киева, у которых хватило терпения и настойчивость пройти этот нелёгкий этап вместе с нами.

( Деркач Олександр )
11:01 - Геннадій Дикий Вчора на території міста сталася надзвичайна подія – пожежа на фармацевтичному заводі «Біофарм». Не зважаючи на те, що пожежа охо...

Вчора на території міста сталася надзвичайна подія – пожежа на фармацевтичному заводі «Біофарм». Не зважаючи на те, що пожежа охопила близько 2000 квадратних метрів площі, наші рятувальники змогли локалізувати її і не дозволили вогню перекинутись на виробничі приміщення. До гасіння пожежі було залучено 18 одиниць техніки і 82 рятувальники, частина з яких приїхала на допомогу з сусідніх районів. Я, перебуваючи особисто на місці події, пересвідчився в професіоналізмі наших заг...онів ДСНС. Також маю зазначити, що наявність нової техніки, яка відповідає найвищим європейським стандартам, значно підвищує ефективність роботи рятувальних служб. Варто окремо відзначити регулярний моніторинг проб повітря, який проводиться аварійно-рятувальною бригадою і міським відділом лабораторних досліджень. Всі служби працювали злагоджено і професійно, саме завдяки цьому пожежу було локалізовано і зупинено.
Також дякую мешканцям, що не піддалися паніці. Це ще раз підкреслює довіру білоцерківців до міської влади і рятувальних служб.
Хочу висловити щиру вдячність кожному управлінню, кожному відділу і кожному рятувальнику, що особисто брав участь в ліквідації пожежі і її наслідків. Життя білоцерківців, в разі надзвичайних ситуацій, в надійних руках. Дякую!

( Геннадій Дикий )
10:50 - Roman Sinicyn Раніше вважав Іллю Ківу просто потєшним клоуном і тому ідеальним об'єктом для трололо. Після того, як ківа, аваківський шут, в пря...

Раніше вважав Іллю Ківу просто потєшним клоуном і тому ідеальним об'єктом для трололо.

Після того, як ківа, аваківський шут, в прямому ефірі російсьокого тв - прєсмикался перед путінським шутом жиріновським - я вважаю його безприцнипною тваррю, консервою і ворогом.

https://www.youtube.com/watch?v=_kgAqz1Gb3s

...

Ось скріншоти з враннішнього стріму ківи з прийомної херсонського міського голови.
Куди він прийшов з місцевими з якимось дітьми (!), місцевими ж сепарами, ватними і аваківськими журналістами качати якусь тему про розселення людей з будинків гнучкої схеми і щоб місцева влада купила цим людям 1500 (!!!) квартир )

Основна масовка - організатори проросійських мітингів в 13-14, які зараз мімікріують у якусь конструктивну общєствєнность. Той же Стрємоусов, неодноразово битий невідомими патріотами.
http://most.ks.ua/…/prorossijskie_separatisty_vnov_pytajuts…

При чому ківа меле щось на кшталт "Желаніє унічтожать украінскіх чіновников у мєня больше, чем желаніє унічтожать російскіх окупантов", діти за кадром плачуть, ківа роздає команди ментам і ті у нього відпрошуються вийти в туалет.

Тупо пересувний цирк.

До виборів далеко, цікаво чого це ці клоуни вирішили качати Південь от просто зараз.

( Roman Sinicyn )
10:27 - Nataliia Yusupova Сегодня свой 52 День Рождения, отмечает президент Украины. У Петра Порошенко замечательная семья и в этом его сила. Приятно смотре...

Сегодня свой 52 День Рождения, отмечает президент Украины. У Петра Порошенко замечательная семья и в этом его сила. Приятно смотреть на видео поздравления от президентской семьи , красивые и образованные дети, стройная, воспитанная и очень интеллигентная жена, слова любви и искреннего уважения. Петр Алексеевич глядя на Вашу семью хотелось бы видеть побольше таких семейств в Украине! Успешных, довольных жизнью, обеспеченных, здоровых и смело идущих по жизни вперёд. Вы гарант и... Вы давали обещание служить украинскому народу, мы ждём от Вас не только красивых обещаний, но и их исполнений!!! Мы не только хотим жить красиво и в достатке, многие из нас все делают для того, чтобы это было не только мечтой, мы всеми силами помогаем нашей Родине, но встречаем слишком много преград. Надоело из года в год слышать " Не все сразу, надо время", сколько надо времени, уже скоро Ваши внуки пойдут в школу, а мы все в начале пути??! Безвиз, это хорошо и не потому, что не надо стоять в очереди , чтобы получить разрешение увидеть другую страну, а потому украинцы заслуживают , чтобы быть частью цивилизованного мира, это наше общее достижение. Мы хотим окончания войны, чтобы наконец-то не слышать каждодневные новости о гибели сынов Украины! Мы хотим мира и процветания! Вы знаете, что многое зависит от Вас! С Днем Рождения Президент,здоровья Вам и действительно нужных и важных принятых решений, силы духа, честности и уважения от собственного народа! Выйдите уже из потустороннего мира борьбы за власть, хотим Вас видеть в реальности..

( Nataliia Yusupova )
10:25 - Николай Азаров Опрос: Готовы ли Вы отдать свою жизнь за Порошенко? Читаешь некоторые сообщения из сегодняшней Украины и поражаешься, до какого ма...

Опрос: Готовы ли Вы отдать свою жизнь за Порошенко?

Читаешь некоторые сообщения из сегодняшней Украины и поражаешься, до какого маразма доходит так называемая «элита». Некий Барна (депутат так называемой Верховной Рады) то ли после подпития, то ли в бреду, заявил: «Вмерти за Президента і країну – це честь для усіх простих українців».

Отбросим «страну», поскольку она у этого Барны на втором месте после Президента, и обратим внимание, что «честь умереть за Порошенко» этот госпо...дин адресует только в адрес «простых украинцев».

Такие «сложные украинцы», как он сам и ему подобные, умирать за Порошенко не собираются. Это только «привилегия» для «свідомих кастрюлеголовых». Но, может быть, я не прав, и простые украинцы горят желанием умереть за Порошенко?

А давайте их спросим. Охват страницы больше 100 тыс. человек. Выборка более чем презентабельная: «Готовы ли Вы отдать свою жизнь за Порошенко?». А после мы подсчитаем и подведем итоги.

( Николай Азаров )
09:54 - Yuliya Savostina Я сейчас задам вам вслух вопрос. Непопулярный и тяжелый. Но это часть процесса формирования общества и общественного договора. Пар...

Я сейчас задам вам вслух вопрос. Непопулярный и тяжелый. Но это часть процесса формирования общества и общественного договора.
Парень-инвалид, написавший хейтерский пост о собаках и о способах их травли в ФБ, был достаточно мощно " закидан камнями " за негуманное отношение к животным. Его работодатель, собачник со стажем, попросил закончить все дела, выплатил компенсацию и разорвал контракт, потому что для него неприемлемо такое поведение человека в обществе. В комментариях к... хейтерскому посту о травле звучали фразы: ну он же инвалид...
Девушка-инвалид, работающая в динамично развивающейся компании, продажник, допускает грубую ошибку в коммуникациях и не умеет проверять информацию. При указании на ошибку говорит "я инвалид".
Внимание, вопрос к залу. Мы строим общество, где все равны, всем есть место под солнцем и людям с особыми потребностями просто создаются условия для нормальной жизни и интеграции во все процессы. Или все-таки мы делаем поблажки на инвалидность ? Тогда как быть с равными условиями для всех?
Просьба не советовать, как жить, а говорить свою точку зрению и свою позицию. Это важно! Спасибо

( Yuliya Savostina )
09:51 - Iryna Gerashchenko Ще вчора цей негідник принижував Нашого Прикордонника і проривав Наш Кордон. Морєпоколєно. Вже сьогодні - екбінбольной. Фу...

Ще вчора цей негідник принижував Нашого Прикордонника і проривав Наш Кордон. Морєпоколєно. Вже сьогодні - екбінбольной. Фу

( Iryna Gerashchenko )
09:48 - Людмила Денісова Вчора, з нагоди Міжнародного Дня громадян похилого віку та Дня ветерана, зустрілась з представникам ветеранських організацій. Най...

Вчора, з нагоди Міжнародного Дня громадян похилого віку та Дня ветерана, зустрілась з представникам ветеранських організацій.

Найбільше, що цікавило учасників зустрічі - це, безумовно, Пенсійна реформа.

Одразу зазначу, що у разі схвалення народними депутатами пенсійної реформи з 1 жовтня для призначення та перерахунку пенсій буде застосовуватися прожитковий мінімум на 1 грудня 2017 року.

...

За пропозиціями депутатських фракцій - цей показник збільшено на 79 гривень, що відповідає його фактичному розміру з урахуванням інфляції.

Тобто, з 1 жовтня, величина прожиткового мінімуму для тих пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становитиме 1 452 гривні, а не 1312, як воно є зараз.

#пенсії #пенсійнареформа #реформи #Рада8 #законопроект6614

http://komspip.rada.gov.ua/news/main_news/73616.html

http://komspip.rada.gov.ua/news/main_news/73616.html
komspip.rada.gov.ua
( Людмила Денісова )
09:46 - Українська Галицька Партія "Суть "галицького сепаратизму" — це сепарація від Росії, й у такому сенсі цю ідею сепаратизму нині підтримує дві третини дорослих ...

"Суть "галицького сепаратизму" — це сепарація від Росії, й у такому сенсі цю ідею сепаратизму нині підтримує дві третини дорослих громадян України (66,3% в опитуванні 2015 року) — кваліфікована її більшість, якщо говорити термінами процедурної демократії", - пише п. Орест Друль (Orest Drul), публіцист, член Політради #УГП, Голова Головної Контрольної Комісії, аналітик і шеф-редактор Інтернет-проекту “Західна аналітична група”, до якого належить сайт "Збруч". Член Несторівська група / Nestor Group
Радимо прочитати весь матеріал.
#Ukraine, #Галичина, #дискусія, #ідеологія, #думки

Галицький сепаратизм. Як є. | Збруч
zbruc.eu
( Українська Галицька Партія )
09:45 - Денис Казанский Попали ко мне результаты соцопроса, который проводился в мажоритарном округе 47 (Славянск, Донецкой области) компанией "Рейтинг" (...

Попали ко мне результаты соцопроса, который проводился в мажоритарном округе 47 (Славянск, Донецкой области) компанией "Рейтинг" (только не той, которая известная, а другой) по заказу одного из мажоритарщиков.

Там много всего замеряли, но пока можно публиковать только рейтинг партий. Примерно такая же картина должна быть на всей территории Донецкой области.

Из позитива - по сравнению с довоенными временами, тут теперь просто невероятный плюрализм. Сразу шесть политсил имеют ...шансы преодолеть проходной барьер. Удивительно высокий, как для Донетчины, рейтинг у Свободы. Оппоблок - напротив, теряет популярность в своей вотчине. Совокупный рейтинг проевропейских партий приближается к 30%, в то время как пророссийские Бойко и Рабинович вместе имеют около 40. И это при том, что несколько дет назад пророссийские силы доминировали здесь тотально.

Из минусов - бывшие регионалы в совокупности имеют 40-45%, а это все равно очень много. Тут не ясно, куда относить Наш край, потому как состоит он из регионалов, которые при этом управляются нардепами из фракции БПП Ефимовым и Недавой. Очевидно, что это технический проект АП, который будет действовать в интересах власти, но собирает он голоса бывших избирателей Януковича.

Оппоблок теряет популярность. Но его избиратели перетекают в основном к Рабиновичу. И ещё не известно, что хуже.

Проукраинский электорат сильно раздроблен, поскольку с ним толком никто не работает. У большинства проевропейских партий нет живых ячеек на местах. Уверен, что в противном случае их результаты были бы гораздо выше. Пример тому - команда Силы людей в Мариуполе, у которой по городу рейтинг под 10%.

Высокие рейтинги бывших регионалов - следствие "заброшенности" региона, укоренённости старых элит и отсутствия новых, которые могли бы взять власть в свои руки.

Выход из ситуации я вижу только один - центр должен помочь проукраинским силам Донбасса перехватить инициативу и взять регион под свой контроль. Пока что силы слишком неравны. Деньги и админресурс в руках у другой стороны.

До тех пор, пока по Донбассу не будет системной работы, он будет оставаться очагом антиукраинских настроений. Помочь украинской громаде усилиться и ликвидировать этот очаг - в интересах всей Украины.

( Денис Казанский )
09:45 - Misanthropic Church - Тук-тук. Мы где? - А вы на дне. - На каком дне? - На дне Р500.... Ребята, такого угарного зашквара не смог воспроизвести даже н...

- Тук-тук. Мы где?
- А вы на дне.
- На каком дне?
- На дне Р500.

...

Ребята, такого угарного зашквара не смог воспроизвести даже наш греховно-еретический мозг.

"На замовлення одного з наших клієнтом наша компанія виготовила орден «500 років Реформації». Орден виготовлений методом лиття з накладками. Вручається з посвідченням в оксамитовому футлярі на ложементі". (пруф http://ua.znachki.com.ua/blog/500-let-reformatsii).

Орден раздает "Спілка християнських письменників України" (http://www.shpu.com.ua/index.php/nagorodna-sistema…)

Нагороджені:
1. Буз Данило Романович – поет, член СХПУ, м. Кам'янське (2017 р.);

2. Шаповалова Світлана Данилівна – перший заступник голови СХПУ з духовних питань, голова приймальної Комісії, пастор церкви «Ранкова Зірка», м. Київ (2017 р.);

3. Шаповалов Констянтин Андрійович (на фото) – голова Спілки християнських письменників України, генеральний секретар Національного Українського Євангелічного Альянсу, старший пастор церкви «Ранкова Зірка», м. Київ (2017 р.). Засновник і Президент кінофестивалю «Світло». У 2012 році в рамках діяльності Альянсу заснував номінацію «Пісня року в українському християнстві», а у 2014 «Меценат року в українському християнстві». У 2015 році був обраний до Громадської ради при Міністерстві оборони України, є заступником голови, а також головою Комітету з питань духовності, моралі і культури.

Кстати, господин Шаповалов - орденоносец. У него в активе, кроме ордена Р500:
- орден «За мужність і відзнаку у служінні»;
- орден «Апостол Андрій Первозванний»;
- орден «Георгій Переможець» l ступеня (2015р.);
- медаль Соборного Гетьманського Козацтва «Козацький хрест імені Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (2015р.).

Не знаем, кто дал медаль, а вот ордена раздает организация Національний український євангеличний альянс, где наш герой является генеральным секретарем (http://uea.org.ua/index.php/nahorodna-systema)

( Misanthropic Church )
09:41 - Elena Bondarenko Вчера Порошенко таки подписал новый закон об образовании. Главное преступление, которое он таким образом благословил, это лингвист...

Вчера Порошенко таки подписал новый закон об образовании. Главное преступление, которое он таким образом благословил, это лингвистический терроризм. Да-да, такой термин есть. Это уничтожение языка (языков).
Но вот что, други мои, произойдет далее. Эта банда в шароварах и с гиднистю не столько уничтожит русский язык в Украине, венгерский или румынский, сколько заставит зачахнуть именно украинский.
Более того, именно этот шаг законсервирует Украину, обособит ее в саоем упадничестве и сделает еще беднее и несчастнее.

( Elena Bondarenko )
09:39 - Роман Кулик Маккейн вже дає передсмертні інтерв'ю :/. Сподіваюсь це не так, хоча при гліобластомі варіантів не багацько. Але ж яка поведінка й...

Маккейн вже дає передсмертні інтерв'ю :/. Сподіваюсь це не так, хоча при гліобластомі варіантів не багацько. Але ж яка поведінка й риторика. Міг плюнути на всіх і провести останні дні з сім'єю - і це б ні на йоту не применшило б його спадок чи авторитет в очах американців. Натомість:

«Я став енергійнішим і більше працюю, тому що знаю що повинен зробити все що можу, щоб служити цій країні поки живий. Я виріс у військовій родині. Я виріс з ідеєю і вірою, що борг, честь, країна ...- це дороговказ для нашої повсякденної поведінки», - останнє речення хоч висікай у граніті на всіх держустановах.

"Я хочу, коли піду, щоб на церемонії в Військово-морській академії хоча б кілька людей встали і сказали: «Цей хлопець служив своїй країні».

Отакий от ідеалістичний сенатор. І віриш же, що для Маккейна це не простий набір пафосних слів, а залізобетонні життєві принципи аксіоми, підтверджені роками служби й роботи. Впевнений, що під час прощання далеко не "кілька людей" щиро скажуть «Цей хлопець служив своїй країні».

( Роман Кулик )
09:36 - Майкл Щур Логіка «бляхарів» шириться країною )) Вже зовсім скоро: - спочатку роботу нормальну дай, а потім суди за пограбування квартири - с...

Логіка «бляхарів» шириться країною ))
Вже зовсім скоро:
- спочатку роботу нормальну дай, а потім суди за пограбування квартири
- спочатку вболівати нормально навчись, а потім будеш вимагати перемоги над ФЕ Прикарпаття
- спочатку дай мені нормальний айфон, а потім я подумаю чи давати тобі гроші

( Майкл Щур )
09:35 - Ігор Бриченко Днями відзначили річницю з заснування мого рідного села Новопетрівка, Снігурівського району. Мешканці села та аграрії організува...

Днями відзначили річницю з заснування мого рідного села Новопетрівка, Снігурівського району. Мешканці села та аграрії організували святковий концерт на якому виступали вихованці Снігурівського будинку-інтернат, Новопетрівської загальноосвітньої школи, ансамбль «Україночка» під керівництвом Проценко Анатолія, до речі колектив в цьому році відсвяткував своє двадцятиріччя, запрошені гості зі Снігурівки та звісно нагородження талановитих та активних Новопетрівчан. В цьому році ...в номінації «Людина року» було нагороджено Мушена Миколу за активну соціальну позицію та пропаганду здорового образу життя; Лопатіна Володимира за висадку двох садів – декоративного та плодового. Подяками від Новопетрівської сільської ради відзначили Цибальського В., Гальович В., Сливку Р., Данильчука В, Василюка О.
Особисто хочу виразити вдячність секретарю Новопетрівської сільської ради Жанні, яка доклала максимум зусиль задля організації чудового свята, нехай то запал з яким вона працює на благо громади, ніколи не згасає, а свою підтримку – гарантую!

( Ігор Бриченко )
09:28 - Тетяна Даниленко Щодо з-ну про освіту в частині мови. Не зовсім розумію, що там такого, щоб аж називатися реформою. Водночас всі ці воплі про жахи ...

Щодо з-ну про освіту в частині мови. Не зовсім розумію, що там такого, щоб аж називатися реформою. Водночас всі ці воплі про жахи українізації - вони дивують. Цілком зрозуміла позиція країн, які десятиліттями вкладаються культурну експансію на українській території і тепер вони проти. Але цілком НЕ зрозуміла наприклад така: "Я также понимаю ужас и смятение матери из Береговского района Закарпатской области. Ее ребенку предстоит учиться на языке, которым он не владеет". Прочит...ала в Алёна Яхно. Ужас и смятение? В усьому світі щороку діти йдуть в школи, мови яких вони не знають взагалі і вважають, що це круто. В Україні - до британської, американської, французької і тд. Платять за це десятки тисяч доларів. Саме за те, щоб вчитися говорити мовою з нуля. У моїх знайомих, які емігрували до Німеччини, третина в класі їхніх дітей - іноземці з різних країн і багато хто приходить, не знаючи ні слова. Маса людей змінюють не одну країну і їхні діти відповідно міняють мову навчання на чужу і незнайому. Ще в одних моїх знайомих, які переїхали з України в Європу, змінивши там за рік-два кілька країн, а звідти - в Латинську Америку, зовсім малі діти звикли в будь-якому новому місці починати вчити нові слова. Я звичайно розумію, ужас і смятєніє матері, якій кажуть, що замість мови країни ЄС її дитина почне вчитися мертвою мовою, яка ніколи в житті ніде навіть теоретично не пригодиться і ніхто нормальний нею в житті не говорить. Але ж українська - не есперанто. Чи все-таки есперанто? Якщо її вивчення справді може викликати ужас і смятєніє.

( Тетяна Даниленко )
09:27 - Ігор Мазур Вчора, коли йшов до Кабміна , куди покликав всіх небайдужих мер Глухова Мішель Терещенко ( містуГлухову не розмитнювали сучасне а...

Вчора, коли йшов до Кабміна , куди покликав всіх небайдужих мер Глухова Мішель Терещенко ( містуГлухову не розмитнювали сучасне авто "швидкої допомоги" , яке надійшло по гумлінії від українців Голандії) , то на Майдані , де кілька років назад стояли намети революції, побачив пошиковані "квадрати" по 100 чоловік з бабусь, бомжів, заробітчан з залізничного вокзалу і студентів. Прапорів ще не було - чекали команди. Спитав і зясував, що це "активістів" "За життя" Рабіновича пер...ераховують перед "походом" до Гонтарєвої. За гроші Вадіма Зіновьєвича йдуть боротися "за золотий куш" Петра Олексійовича ...
Хто кому Рабінович ?! Він і в 80-х сидів , і в 90-х "крутив-вертів", і з футбольним клубом " Арсенал" різні афери грав разом з Оніщенком і Черновецьким. А від "Космоса" "заразився любов'ю до бабушек" - розказує їм казки "по ящику" і водить за 100 грн хороводи під Нацбанком. А українці в своїй хаті нічого не вирішують, але "краплина за краплиною відро ненависті" до тих, хто витирає в них ноги наповнюється...

( Ігор Мазур )
09:21 - Владимир Голышев Раз год с друзьями мы делаем перепост. Почитайте, чтобы лучше его понимать......

Раз год с друзьями
мы делаем перепост.

Почитайте, чтобы лучше его понимать...

( Владимир Голышев )
Найактуальніші новини Тернополя та Тернопільської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Тернопіль, репортажі з місця подій Терпополя, економіка Тернопільської області, політика Терпопіль, культурне життя, спорт в Терпополі.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS