Тернопіль Live

   
00:20 - Yuri Tkachev Насчёт немало разозлившего всех поста Стерненко, порадовавшегося смерти киевской журналистки. Лично мне феномен Стерненко предель...

Насчёт немало разозлившего всех поста Стерненко, порадовавшегося смерти киевской журналистки.

Лично мне феномен Стерненко предельно понятен: простой парень из бессарабской глубинки поймал звёздочку. Вчера его ещё никто не знал, а тут он и глава "Правого сектора", и герой майдана, и вообще молодец. Слава, лавэ, телеэфиры, вот это всё. Кто был никем, тот стал всем.

Но потом "Правый сектор" закончился. Да и вообще вся движуха пошла куда-то не туда. И получается, что возникает в...полне реальная угроза вернуться туда, откуда вылез - в безвестность. Кто был всем - снова станет никем. Да ещё и с весьма токсичной с точки зрения многих репутацией.

И он как бы говорит вам: не забывайте обо мне! Помните меня! Ненавидьте, презирайте - но помните! Весь эпатаж, всё что он делает преследует эту и только эту цель. Попытка продолжать банкет, который уже закончился.

Эдакий ранний кризис среднего возраста.

Причём явление это очень, очень и очень характерное, потому что в такой ситуации оказался далеко не только Стерненко.

И даже можно было бы, наверное, их в этом плане пожалеть, потому что им сейчас действительно хреново. Но мы этого делать не будем.

( Yuri Tkachev )

22 липня 2017
23:26 - ВГО "Сокіл" НА ВОЛИНІ ВІДБУВСЯ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «ВОВЧАК СІЧ. КЛИЧ ГЕРОЇВ» З 17 по 22 липня 2017 року в урочищі Вовчак на Волині Всеукраїнська...

НА ВОЛИНІ ВІДБУВСЯ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «ВОВЧАК СІЧ. КЛИЧ ГЕРОЇВ»

З 17 по 22 липня 2017 року в урочищі Вовчак на Волині Всеукраїнська громадська організація "Сокіл" провела вишкільний табір «Вовчак Січ. Клич Героїв».

Під час табору націоналісти вивчали динамічну та статичну стрільбу з короткої та довгої дистанції, принципи тактичних дій розвідувальної групи та переходи по відкритій місцевості, спортивний та прикладний ножовий бій. Також під час табору були розглянуті такі теми, ...як тактична помпова рушниця, кругова оборона, вибір укриття і маскування. Окрім того таборовиками було здійснено рейд на 20 кілометрів лісами на час та пройдено психологічний вишкіл.

«Мета проведення цього табору – національно-патріотичне виховання молоді, яка є основою та рушієм розвитку України. Саме тут, на місцях бойової слави УПА, ми гартуємо свої тіло і дух, готуємось до захисту нашої Батьківщини та Ідеї і надихаємось на нові звершення заради них», - прокоментував організатор табору, керівник Волинського обласного осередку ВГО «Сокіл» Максим Новицький.

Нагадуємо, що з 20 по 30 липня 2017 року в Черкасах відбудеться вишкільно-патріотичний табір «Гайдамацьке Коло – 2017», а з 29 липня по 7 серпня в Бердянську пройде Всеукраїнський вишкільний табір «Простір Сокола» імені Мирослава Мисли. Запрошуємо всіх охочих долучитись!

( ВГО "Сокіл" )
23:08 - Зорян Шкіряк Мамадарагая! Караул! Люди, шо це!? Може просто голодні? Який звірячий і ненаситний погляд... Аж страшно, жесть яка. Ну мля, зовсім...

Мамадарагая! Караул! Люди, шо це!? Може просто голодні? Який звірячий і ненаситний погляд... Аж страшно, жесть яка. Ну мля, зовсім не смішно. Реально, кадр з фільму жахів. Невже настав апокаліпсис?...

( Зорян Шкіряк )
22:49 - Владимир Фесенко Угадайте, кто это?...

Угадайте, кто это?

( Владимир Фесенко )
22:38 - Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко) Маленький коментар. Нагадаю, проект Фемен (образ "секс-працівниці з національними символами") - це технологія не ГБ, а ще давніша ...

Маленький коментар. Нагадаю, проект Фемен (образ "секс-працівниці з національними символами") - це технологія не ГБ, а ще давніша - царської охранки. Автором її вважається київський поліцмейстер Б.Ґюббенет, який 1879 р. (цитую за І.П.Білоконським), «борясь с украинским движением, <...> заставил всех проституток одеваться в национальный украинский костюм, который, таким образом, превращен был в признак разврата...» (с)

І ще нагадаю, що гасло "Жыве Беларусь!" - це, для білорус...ів,
такий самий нац. символ, як "Пагоня" і біло-червоно-білий стяг. Так що Лубянка, випустивши на камери одну з "Ґюббенетових дівок", за одним заходом потролила і можливі незалежницькі амбіції "бацькі", і українську президентську охорону. Таке "бє-бє-бє" зробила обом.

І це ще один знак, що Білорусь зараз важлива. ДУЖЕ.
Важливо, щоб встояла цієї осени.
Тримаємо кулаки...

( Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко) )
20:26 - Олександр Михайлюта Доброго дня, Петре. Я вже писав, але щось нема зворотньої дії. У нас був спільний друг Вітя Пужайчереда. Колись я його рятував від...

Доброго дня, Петре. Я вже писав, але щось нема зворотньої дії. У нас був спільний друг Вітя Пужайчереда. Колись я його рятував від одного зрадника, який тепер ходить у ранзі міністра, паскудна така "лічность"... Але річ не про те, якби Пужай був живий, він би просив Вас про роман "Гуляй-Поле" мого скромного авторства. Оскільки ж його нема, то я Вам кажу, що прохання таке є - видати цей унікальний твір, який охоплює 100 років життя української родини ( є там і Махно, і Мао Цзедун, і ...), це - боротьба, це заклик до боротьби ( а не квиління про тяжку долю), це результат: головний герой наймолодшого покоління винайшов ГРАВЕС, гравітаційну електростанцію, котра є порятнуком для людства. Нині тільки мова про сонячні, але справжній порятунок - ГРАВЕС... Щиро, О.М.

( Олександр Михайлюта )
19:38 - Прес-центр штабу АТО ПРИФРОНТОВЕ ВЕСІЛЛЯ ВІЙСЬКОВИХ МОЛОДЯТ РОЗЧУЛИЛО МЕШКАНЦІВ АВДІЇВКИ Військовий автомобіль, військові водій, фотограф і оператор, а...

ПРИФРОНТОВЕ ВЕСІЛЛЯ ВІЙСЬКОВИХ МОЛОДЯТ РОЗЧУЛИЛО МЕШКАНЦІВ АВДІЇВКИ

Військовий автомобіль, військові водій, фотограф і оператор, а за тамаду – командир частини.
Це справжнє військове весілля в Авдіївці. Надзвичайно скромне, але зі смаком, інакше у прифронтовій зоні не буває.
Прес-група штабу АТО випадково натрапила на молодят біля місцевого “ЗАГСУ”. Флеш-фотосесія для наречених, невеличке інтерв’ю та привітання бойових побратимів пройшли дуже швидко, але надзвичайно тепло, ду...шевно, зі сльозами на очах…
Олександр – водій санітарного автомобіля механізованої бригади, Василина – медсестра у складі мобільного шпиталю. Він не раз привозив для неї роботу, морально важку і криваву роботу. Дівчина щоразу приймала поранених. Перекидалась слівцем із Сашком і вони розходились по своїх світах. Як завше буває, ці дві долі поєднав випадок, а точніше – бронежилет.
– Зазвичай просто віталися, банальне “привіт”, “па-па”. А коли Сашко, довго не приїжджав, то відчуття було двояке, – каже Василина. – Зізнаюсь, хотілося щоб приїздив частіше, та з іншого боку, розуміла, приїде – знову привезе поранених. Це так важко… Так і приїхав: змучений, брудний у “броніку” з автоматом. Побачив мене, зрадів, і кинувся обніматись. Перечепився, і під вагою того бронежилета ми попадали на землю, наші погляди зустрілися … і все, весілля.
Кілька санітарних автомобілів, прикрашені кульками і надутими медичними рукавичками повезли наречених вулицями Авдіївки – кількасот метрів від місця реєстрації до – частини. За цим неординарним дійством спостерігали мешканці містечка. Хтось махав руками, хтось вітав посмішками, а одна бабця навіть заплакала…
Того сонячного дня вперше за кілька місяців був справжній день тиші. Після двох нічних обстрілів у зоні АТО, бойовики жодного разу не застосували зброю у світлу пору доби. У цьому присутній певний символізм і для новоспечених молодят, які планують у мирний час відгуляти справжнє гучне українське весілля.
Юрій Ігнат

( Прес-центр штабу АТО )
18:58 - ВО "Свобода" Українські села - вони такі ☺...

Українські села - вони такі

( ВО "Свобода" )
18:55 - Національна Гвардія України Дякую за підтримку! АЛЕ! Люди, скажіть, У ВАС Є СОВІСТЬ? Я розумію, що багато з Вас втомлені, озлоблені... Хтось з тих, хто пише п...

Дякую за підтримку!
АЛЕ! Люди, скажіть, У ВАС Є СОВІСТЬ? Я розумію, що багато з Вас втомлені, озлоблені...
Хтось з тих, хто пише про людину матюки і тому подібне, щось знає про неї?
Генерал відповість у будь якому випадку, а Вам права ображати людину не надано. Так, ви маєте право вільно висловити свою думку, але якщо Ви рахуєте себе ЛЮДЬМИ, прошу - тримайте свої емоції!

...

Сержант запасу Віктор Гомзіков.

( Національна Гвардія України )
18:27 - Nataliya Boyko 🇺🇦🇩🇪Тут важлива новина пройшла якось не гучно)) Siemens оголосив, що у зв’язку із незаконною доставкою його турбін в окупований К...

🇺🇦🇩🇪Тут важлива новина пройшла якось не гучно))

Siemens оголосив, що у зв’язку із незаконною доставкою його турбін в окупований Крим призупинить поставки енергообладнання російським компаніям. Бо виявляється усі турбіни в Крим були доставлені незаконно.

А ще Siemens відмовиться від долі у компанії "Интеравтоматика" - це російська компанія, в якій концерн володіє 45% акцій. Саме ця компанія була найнята для установки турбін в Криму.

...

https://www.siemens.com/press/twitter/crimea.htm

І щоб вийти зі скандалу компанія ініціювала процес припинення дії ліцензійної угоди з російськими компаніями в галузі постачання обладнання для електростанцій з комбінованим циклом.

Крім того, Siemens припинить постачання обладнання для виробництва електроенергії за існуючими контрактами державних замовників в Росії.

Нові ділові зобов'язання щодо створення газотурбінного енергетичного обладнання в Росії будуть виконуватися виключно мажоритарних спільним підприємством SGTT і його дочірньою компанією ТОВ Siemens, Москва.

#CrimeaIsUkraine
"Crimean scandal prompts #Siemens to retreat from Russian energy" http://www.reuters.com/…/us-ukraine-crisis-crimea-siemens-i…

Olena Pavlenko, згадую нашу розмову з Німецькою торговою палатою в Берліні, думаю тепер розмова була б цікавішою))

Siemens перелічив кроки для виходу зі скандалу з турбінами в Криму https://www.epravda.com.ua/news/2017/07/21/627337/…

( Nataliya Boyko )
18:24 - Національний Рух ДІЯ. Штаб Яроша Київ Війна ставить кордон не тільки на території, але й в душах навіть самих рідних людей....

Війна ставить кордон не тільки на території, але й в душах навіть самих рідних людей.

( Національний Рух ДІЯ. Штаб Яроша Київ )
18:07 - Yuri Tkachev Такие штуки уже вызывают ни удивления, ни возмущения, ни гнева - просто очередная строчка в длинном списке. Мы уже поняли, что они...

Такие штуки уже вызывают ни удивления, ни возмущения, ни гнева - просто очередная строчка в длинном списке.

Мы уже поняли, что они такие. И они не скрывают, что они такие.

И не стоит удивляться тому, что в дни Майдана Анастасия Рафал была со Стерненко в одном лагере, а сегодня он клеймит её, мёртвую, "оружием врага". Потому что в дни майдана водораздел проходил по линии за или против Януковича. А сегодня он проходит по линии нормальный человек или нет.

...

И многие, очень многие из тех, кто вчера были по ту сторону баррикад от нас, сегодня оказываются с нами на одной стороне. А по другую.... а по другую - скачут-с....

Одесский уличный активист одобрил гибель украинской журналистки
timer-odessa.net
( Yuri Tkachev )
17:09 - Tetiana Montian СТОЯВ КОЛИСЬ В ГЕНІЧЕСЬКУ ПАМ’ЯТНИК ЛЕНІНУ... Знайшла я випадково в своїх загашниках фоточку 2013 року, а сьогодні Женя Шумахер ме...

СТОЯВ КОЛИСЬ В ГЕНІЧЕСЬКУ ПАМ’ЯТНИК ЛЕНІНУ...

Знайшла я випадково в своїх загашниках фоточку 2013 року, а сьогодні Женя Шумахер мене сфоткала та зробила цей коллажик.

Ну, з місцевими бидлобабуїнами кагбе все і так зрозуміло...

...

...Але цікаво таки дізнатися - хто спиздив гранітні плити і де вони зараз? ;)

( Tetiana Montian )
16:52 - Bohdan Kutiepov Дніпро, бувай! Хюндай, чекай....

Дніпро, бувай! Хюндай, чекай.

( Bohdan Kutiepov )
16:24 - Михайлина Скорик Будинок творчості письменників: вандальна реконструкція....

Будинок творчості письменників: вандальна реконструкція.

( Михайлина Скорик )
15:58 - Національна гвардія України Шановні користувачі соціальних мереж! На даний час існує багато фактів створення сторінок, що є двійниками офіційних сторінок держ...

Шановні користувачі соціальних мереж!

На даний час існує багато фактів створення сторінок, що є двійниками офіційних сторінок державних установ, в тому числі і Національної гвардії України.

Непоодинокі випадки, на таких «двійниках» розміщення неправдивої інформації щодо діяльності державних посадових осіб, і про військовослужбовців Національної гвардії України в тому числі.

...

Хочемо звернути Вашу увагу на офіційні джерела Нацгвардії в Інтернеті, які модеруються уповноваженими на те особами нашого відомства, та висвітлюють офіційну позицію керівництва НГУ.

Facebook: https://www.facebook.com/NGUmainpage/
Twitter: https://twitter.com/ng_ukraine
Instagram: https://www.instagram.com/national_guard_of_ukraine/
YouTube: https://youtube.com/channel/UCftsubDkv2usUTqQIODP66A
Flickr: https://www.flickr.com/photos/ng_ukraine/albums/

Прес-служба НГУ

( Національна гвардія України )
15:57 - Natalya Yemchenko Родиться 22 июля 1941 года в крошечном посёлке Металлист Луганской области. В разгар адской бойни, Второй Мировой войны. Выжить. ...

Родиться 22 июля 1941 года в крошечном посёлке Металлист Луганской области. В разгар адской бойни, Второй Мировой войны.

Выжить. С мамой, старшей сестрой и младшим братом.

Увидеть своего папу впервые в 1947-м году. Когда уже не было никакой надежды, что он вернётся с войны.

...

Ходить каждый день 2 часа в школу пешком. И 2 часа обратно.

В 14 лет поступить учиться на ветеринара.

В 18 уйти в Армию и служить в Звездном Городоке. Бок о бок со всеми легендарными космонавтами.

Поступить после армии на философский факультет Ленинградского университета.

Закончить его блестяще.

Вернуться в Украину и выбрать своим городом Донецк. А местом работы ДПИ.

Преподавать философию и историю религии. Встретить самую большую Любовь своей жизни среди студенток. Жениться на ней вопреки общественному мнению и вообще.

Родить моего брата и меня.

Преподавать, писать диссертацию, ездить по миру. Мнооо-много-много работать.

Дать нам с братом море любви, роскошь общения с ним и бесконечную веру в себя. Научить нас любить книги, спорт, путешествия.

В 50 заняться бизнесом.

В 54 сесть за руль.

В 73 снова пережить войну.

Переехать в Киев.

Освоить компьютер. Выучить немецкий.

Папан, я это ты, ты же знаешь. Я ровно как ты открываю все новые и новые двери. Ровно как ты открываю не только для себя.

Я это ты. Люблю.

С Днём Рождения тебя, большой человек.

( Natalya Yemchenko )
15:53 - Vado Arzumanyan Найдивовижніше, що радянські заклики звучать з вуст молодих людей, які за радянської влади ще й не народилися. Бездомних багато, з...

Найдивовижніше, що радянські заклики звучать з вуст молодих людей, які за радянської влади ще й не народилися. Бездомних багато, значить виселити всіх за 100й кілометр - заклик нашого депутата. З посиланням на цивілізовану Європу, де мовляв цього немає. У Чикаго майже всі рахунки в ресторанах мають рядок "Fund for homeless people". Сума там символічна. І я впевнений, що з цих грошей нагодують всіх, хто опинився за порогом.
Незалежно від національності і кольору шкіри. Ось яка пропозиція повинна звучати з вуст депутата. Впевнений, всі погодяться включити хоч 5 гривень в кожен рахунок.А все інше - радянщина і хвора фантазія.

Від Садового просять очистити місто від циганів | Справжня Варта
varta.com.ua
( Vado Arzumanyan )
15:52 - Прес-служба Антона Яценка Антон Яценко ініціював реконструцію площі Соборності в місті Умань У місті Умань зроблять реконструкцію площі Соборності. Її окра...

Антон Яценко ініціював реконструцію площі Соборності в місті Умань

У місті Умань зроблять реконструкцію площі Соборності. Її окрасою стануть світломузичний пішохідний фонтан, атракціон "Весільна карусель", а також облаштована зона відпочинку з лавочками та зеленими насадженнями. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Над проектом по реконструкції площі Антон Яценко разом з мером міста Умань Олександром Цебрієм працювали... майже півроку.
Вартість проекту складає 27,5 млн грн.

"Радий, що Кабінет Міністрів України відгукнувся на моє звернення та виділив 13 млн грн на реалізацію цього проекту. Впевнений, що восени мені вдасться добитись виділення ще 6 млн. А решту коштів - 8,5 млн, на реконструкцію площі Соборності надасть Уманська міська рада.

Вважаю, що оновлена площа в центрі Умані, так само, як і комплекс фонтанів "Перлина кохання", зробить місто повноцінним туристичним центром.

Умань - місто, яке повинно розвиватися!" - зазначив Антон Яценко.

Нагадаємо, що за сприяння Антона Яценко також зроблять реконстукції центральної площі в місті Монастирище та площі Соборної у місті Христинівка.

#АнтонЯценко #Умань #площаСоборності #реконструкція

( Прес-служба Антона Яценка )
15:24 - Vasiliy Apasov Львов :)...

Львов :)

( Vasiliy Apasov )
Найактуальніші новини Тернополя та Тернопільської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Тернопіль, репортажі з місця подій Терпополя, економіка Тернопільської області, політика Терпопіль, культурне життя, спорт в Терпополі.