Тернопіль Live

   

29 квітня 2017
16:19 - Андрій Левус Взяв участь у відкритті військово-патріотичної гри "Гурби-Антонівці" присвячену найбільшому бою УПА з московськими окупантами на м...

Взяв участь у відкритті військово-патріотичної гри "Гурби-Антонівці" присвячену найбільшому бою УПА з московськими окупантами на межі Тернопільської та Рівненської областей. Гра проводиться Молодіжним націоналістичним конгресом уже 14 років поспіль. Тисячі молодих патріотів пройшли тут свій вишкіл. Сотні з них стали активними учасниками Революції Гідності та війни за незалежність на Донбасі. Військово - патріотичне виховання є одним з ключових напрямків діяльності #вільнілюди тому організація традиційно підтримала й цьогорічний захід. Гартуємо нових борців за вільну Україну, нових провідників та творців історії.

( Андрій Левус )

28 квітня 2017

27 квітня 2017
Найактуальніші новини Тернополя та Тернопільської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Тернопіль, репортажі з місця подій Терпополя, економіка Тернопільської області, політика Терпопіль, культурне життя, спорт в Терпополі.